Aukcja 19 / 124

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  POLSKA  Zygmunt I Stary 1506- 1548

grosz 1546, Kraków, Kurp. 57 R1, Gum. 488, na awersie punca Czapskiego, patyna.

Numer: 124
Opis: Zygmunt I Stary 1506- 1548. grosz 1546, Kraków, Kurp. 57 R1, Gum. 488, na awersie punca Czapskiego, patyna.
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 06-11-1999
Cena szacunkowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 80 zł
Cena wylicytowana: 250 zł
Ilość odsłon: 387