Aukcja nr 16

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998
162 POLSKA / Wacław II król polski i czeski w latach 1300-1305
grosz praski, Aw: Korona i napisy w otoku, Rw: Lew Czeski i napis, Str. tabl.XXIII, Smolik 1, Haskova 31, Castelin 5 3.68 g., patyna
160 zł
300 zł
163 POLSKA / Wacław II król polski i czeski w latach 1300-1305
grosz praski, j.w., Smolik 1, Haskova 31, Castelin 5
100 zł
320 zł
164 POLSKA / Wacław II król polski i czeski w latach 1300-1305
100 zł
200 zł