Aukcja nr 16
USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998
162 | POLSKA / Wacław II król polski i czeski w latach 1300-1305 grosz praski, Aw: Korona i napisy w otoku, Rw: Lew Czeski i napis, Str. tabl.XXIII, Smolik 1, Haskova 31, Castelin 5 3.68 g., patyna |
II+ EF+ |
160 zł 300 zł
163 | POLSKA / Wacław II król polski i czeski w latach 1300-1305 grosz praski, j.w., Smolik 1, Haskova 31, Castelin 5 |
100 zł 320 zł
164 | POLSKA / Wacław II król polski i czeski w latach 1300-1305 grosz praski, j.w., Smolik 1, Haskova 31, Castelin 5 |
100 zł 200 zł