Aukcja nr 16
USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998
205 | ŚLĄSK Księstwo Głogowskie, halerz, Kożuchów, Aw: Gotycka litera M, Rw: Orzeł, Fbg 273, 0.41 g., rzadka odmiana |
250 zł 410 zł
206 | ŚLĄSK Świdnica-Miasto - Bolko II 1326-1368, halerz brakteatowy; Głowa dzika, Fbg 358 |
100 zł 150 zł
207 | ŚLĄSK Hrabstwo Kłodzkie, fenig jednostronny 1422-1434: Lew Czeski, poniżej litera G, Fbg 466, 0.33 g. |
III VF |
80 zł 90 zł
208 | ŚLĄSK Księstwo Opolskie, halerz brakteatowy- 2 połowa XV w.; Pół krzyża i pół orła, Fbg 485 |
III VF |
80 zł 90 zł
209 | ŚLĄSK Wrocław- miasto, halerz ok. 1422, Aw: Głowa św. Jana, Rw: Lew Czeski, poniżej kółko, Fbg 101a, 0.36 g., wyśmie- nity stan zachowania |
I/II UNC/EF |
200 zł 230 zł
210 | ŚLĄSK Wrocław- księstwo- Władysław II Jagiellończyk 1471-1516, halerz ok. 1511, Aw: Litera W, Rw: Lew, Fbg 127 |
100 zł 120 zł
211 | ŚLĄSK Księstwo Ziębickie, halerz ok. 1475, Aw: Litera M; po bokach B-P, Rw: Orzeł w tarczy; po bokach B-P, Fbg 401 |
III VF |
150 zł 300 zł