Aukcja nr 16

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998
Jesteś w: A16  ŚREDNIOWIECZE  ŚLĄSK
205 ŚLĄSK
Księstwo Głogowskie, halerz, Kożuchów, Aw: Gotycka litera M, Rw: Orzeł, Fbg 273, 0.41 g., rzadka odmiana
250 zł
410 zł
206 ŚLĄSK
Świdnica-Miasto - Bolko II 1326-1368, halerz brakteatowy; Głowa dzika, Fbg 358
100 zł
150 zł
207 ŚLĄSK
Hrabstwo Kłodzkie, fenig jednostronny 1422-1434: Lew Czeski, poniżej litera G, Fbg 466, 0.33 g.
80 zł
90 zł
208 ŚLĄSK
Księstwo Opolskie, halerz brakteatowy- 2 połowa XV w.; Pół krzyża i pół orła, Fbg 485
80 zł
90 zł
209 ŚLĄSK
Wrocław- miasto, halerz ok. 1422, Aw: Głowa św. Jana, Rw: Lew Czeski, poniżej kółko, Fbg 101a, 0.36 g., wyśmie- nity stan zachowania
I/II
UNC/EF
200 zł
230 zł
210 ŚLĄSK
Wrocław- księstwo- Władysław II Jagiellończyk 1471-1516, halerz ok. 1511, Aw: Litera W, Rw: Lew, Fbg 127
100 zł
120 zł
211 ŚLĄSK
Księstwo Ziębickie, halerz ok. 1475, Aw: Litera M; po bokach B-P, Rw: Orzeł w tarczy; po bokach B-P, Fbg 401
150 zł
300 zł