Aukcja 14 / 834
USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
medal niesygnowany z uszkiem, Aw: Trzy medaliony z portretami i napis w otoku: KRÓL WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, KRÓLOWA JADWIGA, W. KS. WITOLD 1410-1910, Rw: Dwaj rycerze na koniach na symbolicznym pobojowisku i napis: W PIĘĆSETNĄ ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW 15 LIPCA 1410-1910, Strzałk.155 RR, miedż 28 mm
Numer: | 834 |
Opis: | Polska. medal niesygnowany z uszkiem, Aw: Trzy medaliony z portretami i napis w otoku: KRÓL WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, KRÓLOWA JADWIGA, W. KS. WITOLD 1410-1910, Rw: Dwaj rycerze na koniach na symbolicznym pobojowisku i napis: W PIĘĆSETNĄ ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW 15 LIPCA 1410-1910, Strzałk.155 RR, miedż 28 mm |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 22-11-1997 |
Cena szacunkowa: | 80 zł |
Cena wywoławcza: | 64 zł |
Cena wylicytowana: | 90 zł |
Ilość odsłon: 1028