Aukcja nr 12

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  MONETY OBCE
963 ROSJA / Katarzyna 1762-1796
5 kopiejek 1789 E-M, Uzdenikow 2749, Mich.536, piękny stan zachowania
125 zł
964 ROSJA / Katarzyna 1762-1796
5 kopiejek 1796 E-M, Uzdenikow 2850, Mich.655
60 zł
965 ROSJA / Katarzyna 1762-1796
2 kopiejki 1763 C¶-M, Uzdenikow 2577, Mich.30, moneta przebita na 4 kopiejkówce z 1762 r.
60 zł
80 zł
966 ROSJA / Katarzyna 1762-1796
2 kopiejki 1791. A-M, przebitka daty z roku 1790 na 1791. Uzdenikow 2781. Mich.581
40 zł
170 zł
967 ROSJA / Katarzyna 1762-1796
dieńga 1790 K-M, Uzdenikow 2773, Mich.562
30 zł
32 zł
968 ROSJA / Katarzyna 1762-1796
dieńga 1795 E-M, Uzdenikow 2838, Mich.639
30 zł
42 zł
969 ROSJA / Paweł I 1796-1801
rubel 1801 CM (A-I), Aw: Poczwórny monogram w kształcie krzyża, Rw: Napis w czterech poziomych liniach wpisanyw kwadrat, Uzdenikow 1286, Mich.87, bardzo ładny stan za..
350 zł
330 zł
970 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
rubel 1811 º°, Aw: Orzeł dwugłowy, w otoku napis i data, Rw: W wieńcu napis w 4 poziomych liniach, Uzdenikow1364, Mich. 123, bardzo ładny stan zachowania
180 zł
165 zł
971 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
rubel 1812 Mº, j.w., Uzdenikow 1364, Mich. 149, bardzo ładny stan zachowania
180 zł
180 zł
972 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
5 kopiejek 1822 ¶Ę, Aw: Orzeł dwugłowy i data, Rw: Nominał w wieńcu, Uzdenikow 1444, Mich.294, drobna monetasrebrna rzadko spotykana w tak dobrym stanie zachowania
40 zł
40 zł
973 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
5 kopiejek 1802 EM, Aw: Orzeł dwugłowy. Rw: Nominał i data, Uzdenikow 2940, Mich.10
50 zł
40 zł
974 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
5 kopiejek 1802 KM, Aw: Orzeł dwugłowy, Rw: Nominał i data, Uzdenikow 2942, Mich.25
35 zł
90 zł
975 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
5 kopiejek 1805 KM, j.w., Uzdenikow 2987, Mich.53, dobry stan zachowania
80 zł
130 zł
976 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
5 kopiejek 1807 EM, j.w., Uzdenikow 3001, Mich.67, dobry stan zachowania
80 zł
65 zł
977 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
6 rubli 1831 Petersburg, Aw: Orzeł dwugłowy, Rw: Napisy w poziomie i otoku, Uzdenikow 361, Mich.84, monetawybita w platynie w ilości 2784 szt.; bardzo rzadko spotykan..
5 000 zł
5 150 zł
978 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
3 ruble 1844, Petersburg, Aw: Orzeł dwugłowy, Rw: Napisy w poziomie i w otoku, Uzdenikow 401, Mich.458, platyna
800 zł
720 zł
979 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1831 H°, Aw: Orzeł dwugłowy, w otoku napisy, Rw: W wieńcu napis w czterech poziomych liniach, Uzdenikow1508, Mich.86
70 zł
60 zł
980 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1839- pomnikowy, Aw: Głowa Aleksandra I, poniżej miecz, w otoku napis, Rw: Pomnik w kształcie kolumny,w otoku napis, Uzdenikow 4123, Mich.289, rzadki w tym stan..
650 zł
760 zł
981 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1849, Petersburg, Aw: Orzeł dwugłowy, w otoku napis, Rw: W wieńcu nominał i data, Uzdenikow 1635,Mich.549, bardzo dobry stan zachowania- lustrzanka ?
200 zł
200 zł
982 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1850, Petersburg, j.w., Uzdenikow 1641, Mich.568
125 zł
120 zł