Aukcja 12 / 783
USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
medal sygnowany A. KOSTRZEWA, lany i cyzelowany wykonany nakładem numizmatyków krakowskich w 1978roku w 150 rocznicę urodzin Emeryka Hutten-Czapskiego, Aw: Popiersie hrabiego, Rw: Pamiątkowy napis, na ranciepunca 800, srebro 92 mm, 332.56 g., medal wykonano w niewielkiej ilości egz. dla najbardziej zasłużonych dlanumizmatyki
Numer: | 783 |
Opis: | Polska. medal sygnowany A. KOSTRZEWA, lany i cyzelowany wykonany nakładem numizmatyków krakowskich w 1978roku w 150 rocznicę urodzin Emeryka Hutten-Czapskiego, Aw: Popiersie hrabiego, Rw: Pamiątkowy napis, na ranciepunca 800, srebro 92 mm, 332.56 g., medal wykonano w niewielkiej ilości egz. dla najbardziej zasłużonych dlanumizmatyki |
Stan: | I, Uncirculated |
Cena szacunkowa: | 1 200 zł |
Cena wywoławcza: | 960 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1029