Aukcja 12 / 780
USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
medal sygn. WP (Wojciech Przedwojewski) wybity w 1926 roku dla uczczenia prof. Ludwika Finkela, Aw: Głowauczonego i napis, Rw: Napis, Strzałk.557, srebro 55 mm, 83.29 g., punca na rancie, wybito 40 egz.
Numer: | 780 |
Opis: | Polska. medal sygn. WP (Wojciech Przedwojewski) wybity w 1926 roku dla uczczenia prof. Ludwika Finkela, Aw: Głowauczonego i napis, Rw: Napis, Strzałk.557, srebro 55 mm, 83.29 g., punca na rancie, wybito 40 egz. |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 23-11-1996 |
Cena szacunkowa: | 500 zł |
Cena wywoławcza: | 400 zł |
Cena wylicytowana: | 400 zł |
Ilość odsłon: 936