Aukcja 12 / 760
USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
medal j.w., brąz 26.4 mm, 10.88 g., ładna patyna
Numer: | 760 |
Opis: | Polska. medal j.w., brąz 26.4 mm, 10.88 g., ładna patyna |
Stan: | I, Uncirculated |
Cena szacunkowa: | 80 zł |
Cena wywoławcza: | 64 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 830