Aukcja 12 / 752

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  MEDALE  Polska

medal nagrodowy b.d., sygnowany J. Ligber- medalier warszawski, nadawany przez Warszawskie TowarzystwoPrzyjaciół Nauk, Aw: Siedząca Minerwa z włócznią na ramieniu i wieńcem laurowym w dłoni, obok tarcza z głowąMeduzy, w otoku napis grecki, Rw: Napis w wieńcu MERITAE.. H-Cz.3486 R4, srebro 53 mm, 88.59 g., stangabinetowy

Numer: 752
Opis: Polska. medal nagrodowy b.d., sygnowany J. Ligber- medalier warszawski, nadawany przez Warszawskie TowarzystwoPrzyjaciół Nauk, Aw: Siedząca Minerwa z włócznią na ramieniu i wieńcem laurowym w dłoni, obok tarcza z głowąMeduzy, w otoku napis grecki, Rw: Napis w wieńcu MERITAE.. H-Cz.3486 R4, srebro 53 mm, 88.59 g., stangabinetowy; piękna stara patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 23-11-1996
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Ilość odsłon: 791