Aukcja 12 / 749

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  MEDALE  Polska

medal nagrodowy b.d., sygnowany IPH (Jan Filip Holzhaeusser) ustanowiony w 1766 roku i przyznawany przez królaludziom nauki, wynalazcom i zasłużonym w innych dziedzinach, Aw: Głowa króla i napis: STANISLAUS..., Rw: Trzywieńce związane szarfą i napis: MERENTIBUS, H-Cz.3380 R3, srebro 53 mm, 63.28 g, piękna patyna

Numer: 749
Opis: Polska. medal nagrodowy b.d., sygnowany IPH (Jan Filip Holzhaeusser) ustanowiony w 1766 roku i przyznawany przez królaludziom nauki, wynalazcom i zasłużonym w innych dziedzinach, Aw: Głowa króla i napis: STANISLAUS..., Rw: Trzywieńce związane szarfą i napis: MERENTIBUS, H-Cz.3380 R3, srebro 53 mm, 63.28 g, piękna patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 23-11-1996
Cena szacunkowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 1 760 zł
Cena wylicytowana: 2 300 zł
Ilość odsłon: 841