Aukcja 12 / 741

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  MEDALE  Polska

medal sygnowany IPHF (Jan Filip Holzhaeusser) wybity w 1781 r., na zlecenie korpusu artylerii wojsk polskich ku czcigen. Alojzego Fryderyka Brühla z okazji urodzin jego syna, Aw: Król okrywa niemowlę podawane przez żołnierza natarczy, wokół napis: OB MERITA PATRIUS, w odcinku: STANISLAUS..., Rw: Napis w piętnastu wierszach,H-Cz.3861 R1 (srebro), brąz 44.5 mm, 52.54 g, patyna

Numer: 741
Opis: Polska. medal sygnowany IPHF (Jan Filip Holzhaeusser) wybity w 1781 r., na zlecenie korpusu artylerii wojsk polskich ku czcigen. Alojzego Fryderyka Brühla z okazji urodzin jego syna, Aw: Król okrywa niemowlę podawane przez żołnierza natarczy, wokół napis: OB MERITA PATRIUS, w odcinku: STANISLAUS..., Rw: Napis w piętnastu wierszach,H-Cz.3861 R1 (srebro), brąz 44.5 mm, 52.54 g, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 23-11-1996
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 420 zł
Ilość odsłon: 675