Aukcja 12 / 735

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  MEDALE  Polska

medal koronacyjny Augusta II Sasa, wybity w 1697 r., sygn. MO (Martin Heinrich Omeis- medalier drezdeński), Aw:Popiersie króla w ozdobnej zbroi i napis wokół, Rw: Okrągła tarcza herbowa Polski i Litwy a na niej tarcza herbowaSaksonii i napis wokół: SAC ROM IMP.....CORONAT D 15 SEPT ANNO 1697, H-Cz.2590 (podobny), srebro 44 mm,58.08 g., patyna

Numer: 735
Opis: Polska. medal koronacyjny Augusta II Sasa, wybity w 1697 r., sygn. MO (Martin Heinrich Omeis- medalier drezdeński), Aw:Popiersie króla w ozdobnej zbroi i napis wokół, Rw: Okrągła tarcza herbowa Polski i Litwy a na niej tarcza herbowaSaksonii i napis wokół: SAC ROM IMP.....CORONAT D 15 SEPT ANNO 1697, H-Cz.2590 (podobny), srebro 44 mm,58.08 g., patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 23-11-1996
Cena szacunkowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 1 920 zł
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Ilość odsłon: 1326