Aukcja 12 / 1118

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

M. Gumowski- Pieczęcie śląskie, S. Mikucki- Heraldyka Piastów śląskich, str. 247-552, ilustracje w tekście, nadbitkaz Historii Śląska, Kraków 1936, oprawa półskórek ze złoceniami

Numer: 1118
Opis: M. Gumowski- Pieczęcie śląskie, S. Mikucki- Heraldyka Piastów śląskich, str. 247-552, ilustracje w tekście, nadbitkaz Historii Śląska, Kraków 1936, oprawa półskórek ze złoceniami
Stan: ,
Data sprzedaży: 23-11-1996
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 270 zł
Ilość odsłon: 1220