Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:30 ÷ 22:51
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 260-269
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 260-269
152410
Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C POSTVMVS P F AVG; Rw...
II

80 zł

szac. 80 zł

279 wyświetleń

5 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 274-275
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 274-275
152412
Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C AVRELIANVS AVG; Rw: ...
II+

175 zł

szac. 120 zł

313 wyświetleń

5 zakończona
Śląsk, halerz, ok. 1460 ?
Śląsk, halerz, ok. 1460 ?
152639
Aw: Orzeł z uniesionymi skrzydłami na wprost z głową w le...
II+

95 zł

szac. 100 zł

292 wyświetleń

5 zakończona
Polska, trojak, 1584
Polska, trojak, 1584
151765
III

250 zł

szac. 250 zł

344 wyświetleń

5 zakończona
Polska, trojak, 1586
Polska, trojak, 1586
151764
na rewersie GROSS - błąd wynikający z uszkodzenia stempla
III/III-

165 zł

szac. 150 zł

268 wyświetleń

5 zakończona
Polska, trojak, 1595
Polska, trojak, 1595
151747
średnia głowa króla (płaska korona z małą rozetą)
III

110 zł

szac. 125 zł

279 wyświetleń

5 zakończona
Polska, trzykrucierzówka, 1616
Polska, trzykrucierzówka, 1616
151754
z herbem Awdaniec na rewersie
III+/II-

190 zł

szac. 150 zł

204 wyświetleń

5 zakończona
Polska, szóstak, 1682 TLB
Polska, szóstak, 1682 TLB
151543
popiersie w wieńcu laurowym i płaszczu
III

125 zł

szac. 60 zł

204 wyświetleń

5 zakończona
Saksonia, talar, 1763 IFôF
Saksonia, talar, 1763 IFôF
151818
III+

720 zł

szac. 1 000 zł

411 wyświetleń

5 zakończona
Polska, złotówka, 1766 FS
Polska, złotówka, 1766 FS
152754
małe Orły i Pogonie
III-

125 zł

szac. 150 zł

296 wyświetleń

5 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.