Polska, ort, 1650

Polska, ort, 1650

Polska, ort, 1650

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:20:40
151800
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, ort, 1650, Wschowa, z napisem IOAN CASIM - DG REX PO&S
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1695

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1009

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  450 zł
4)  380 zł
5)  340 zł
6)  330 zł
7)  290 zł
8)  290 zł
9)  230 zł
10)  180 zł
11)  175 zł
12)  170 zł
13)  165 zł
14)  160 zł
15)  155 zł
16)  150 zł