Polska, trojak, 1592

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:13:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, trojak, 1592

Polska, trojak, 1592

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:13:20
Numer:
151749
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1592, Malbork, na rewersie odmiana z interpunkcją w formie gwiazdek
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny
Literatura: Iger M.92.1.a

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 175 zł
Ilość odsłon: 910

— Oferty —

01-02-2018 21:13:13 przez: 055684
1)  370 zł
01-02-2018 20:50:06 przez: 056387
2)  360 zł
01-02-2018 20:32:07 przez: 056161
3)  350 zł
01-02-2018 12:36:38 przez: 055724
4)  230 zł
25-01-2018 21:21:36 przez: 055831
5)  130 zł
27-01-2018 19:17:59 przez: 056028
6)  130 zł
23-01-2018 17:43:28 przez: 055762
7)  120 zł
23-01-2018 11:26:51 przez: 055742
8)  115 zł

« powrót do listy