Polska, 15 krajcarów, 1776 CA

Polska, 15 krajcarów, 1776 CA

Polska, 15 krajcarów, 1776 CA

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:25:40
152805
Opis: Polska - Zabór austriacki - monety oświęcimsko-zatorskie - Maria Teresa 1740-1780, 15 krajcarów, 1776 CA, Wiedeń
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Eypeltauer 235, Herinek 1128, Plage 3

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1041

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  290 zł
4)  260 zł
5)  195 zł
6)  160 zł
7)  155 zł
8)  150 zł
9)  110 zł
10)  100 zł