Polska, 1 złoty, 1832 KG

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:30:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 1 złoty, 1832 KG

Polska, 1 złoty, 1832 KG

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:30:00
Numer:
152810
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 1 złoty, 1832 KG, Warszawa, odmiana z małą głową cara
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadsza odmiana w tym roczniku
Literatura: Bitkin 1003, Plage 77 (R)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1004

— Oferty —

01-02-2018 21:29:51 przez: 055654
1)  440 zł
01-02-2018 21:29:57 przez: 056402
2)  430 zł
01-02-2018 20:42:58 przez: 056333
3)  380 zł
01-02-2018 21:25:23 przez: 055792
4)  360 zł
01-02-2018 20:23:06 przez: 056406
5)  300 zł
01-02-2018 20:15:49 przez: 055656
6)  290 zł
01-02-2018 19:28:03 przez: 055685
7)  280 zł
31-01-2018 22:33:35 przez: 056303
8)  270 zł
27-01-2018 09:36:48 przez: 055880
9)  250 zł
26-01-2018 23:06:51 przez: 055769
10)  240 zł
24-01-2018 15:29:42 przez: 055814
11)  230 zł
24-01-2018 09:36:34 przez: 055657
12)  220 zł
24-01-2018 08:53:35 przez: 055794
13)  210 zł
23-01-2018 17:59:41 przez: 055762
14)  195 zł
23-01-2018 12:54:01 przez: 055749
15)  190 zł

« powrót do listy