Polska, puło

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:02:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, puło

Polska, puło

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:02:00
Numer:
152742
Opis: Polska - Kazimierz III Wielki 1333-1370, puło, Aw: Ukoronowana litera K, po bokach rozetki, Rw: Korona, wokoło litery R K P
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: miedź 1,58 g
Literatura: Крижанівський 2в, Kop. 3043 (R6)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1276

— Oferty —

01-02-2018 20:11:30 przez: 056404
1)  560 zł
01-02-2018 21:00:33 przez: 055713
2)  540 zł
01-02-2018 18:59:29 przez: 055755
3)  480 zł
01-02-2018 08:30:00 przez: 055724
4)  440 zł
31-01-2018 18:00:25 przez: 056001
5)  360 zł
30-01-2018 05:48:11 przez: 056023
6)  350 zł
26-01-2018 20:19:52 przez: 055957
7)  310 zł
25-01-2018 22:16:07 przez: 055995
8)  260 zł
25-01-2018 20:20:51 przez: 055985
9)  250 zł
25-01-2018 18:59:37 przez: 055963
10)  230 zł
24-01-2018 19:25:13 przez: 055766
11)  210 zł
23-01-2018 10:03:08 przez: 055735
12)  180 zł
22-01-2018 21:09:23 przez: 055679
13)  170 zł
22-01-2018 20:06:07 przez: 055681
14)  165 zł
22-01-2018 19:32:43 przez: 055669
15)  160 zł
22-01-2018 19:24:32 przez: 055662
16)  155 zł
22-01-2018 18:16:58 przez: 055642
17)  150 zł

« powrót do listy