Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:30 ÷ 22:51
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, trojak, 1581
Polska, trojak, 1581
151772
na awersie pod popiersiem herb Leliwa
III/III-

195 zł

szac. 150 zł

211 wyświetleń

7 zakończona
Polska, trojak, 1582
Polska, trojak, 1582
152640
odmiana z herbem Batorych pomiędzy Orłem i Pogonią, końcó...
III+

200 zł

szac. 200 zł

188 wyświetleń

4 zakończona
Polska, trojak, 1582
Polska, trojak, 1582
151774
herb Batorych nad napisem na rewersie, końcówki L/LIT
III

155 zł

szac. 200 zł

205 wyświetleń

4 zakończona
Polska, trojak, 1582
Polska, trojak, 1582
151773
herb Batorych nad napisem na rewersie, końcówki L/LIT
III/III-

160 zł

szac. 150 zł

166 wyświetleń

6 zakończona
Polska, trojak, 1583
Polska, trojak, 1583
151775
na awersie herb Leliwa, końcówki napisów L/LIT
III

140 zł

szac. 200 zł

253 wyświetleń

3 zakończona
Polska, szeląg, 1582
Polska, szeląg, 1582
152642
II-

240 zł

szac. 100 zł

238 wyświetleń

6 zakończona
Polska, trojak, 1584
Polska, trojak, 1584
151765
III

250 zł

szac. 250 zł

342 wyświetleń

5 zakończona
Polska, trojak, 1586
Polska, trojak, 1586
151764
na rewersie GROSS - błąd wynikający z uszkodzenia stempla
III/III-

165 zł

szac. 150 zł

266 wyświetleń

5 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.