Polska, talar, 1630

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:10:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, talar, 1630

Polska, talar, 1630

Cena wylicytowana: 7 000 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:10:00
Numer:
151820
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, talar, 1630, Bydgoszcz, Aw: Szerokie popiersie w prawo, poniżej herb Półkozic i napis wokoło SIGIS III ... PRV MASO, Rw: Tarcza herbowa i wokoło napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.43 g
Literatura: Dostych 30.2.17 (R5), Dav. 4316, Tyszkiewicz 6 mk

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 7 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 2100

— Oferty —

01-02-2018 20:54:14 przez: 056005
1)  7 000 zł
01-02-2018 21:09:39 przez: 056397
2)  6 800 zł
01-02-2018 18:33:45 przez: 056189
3)  6 400 zł
01-02-2018 15:14:14 przez: 056056
4)  6 200 zł
29-01-2018 14:02:10 przez: 056006
5)  5 800 zł
28-01-2018 06:28:24 przez: 056032
6)  5 600 zł
25-01-2018 17:32:21 przez: 055942
7)  4 200 zł
25-01-2018 11:00:39 przez: 055895
8)  4 100 zł
24-01-2018 21:47:00 przez: 055857
9)  4 000 zł
23-01-2018 20:38:02 przez: 055774
10)  3 900 zł
23-01-2018 13:40:11 przez: 055646
11)  3 800 zł
23-01-2018 10:54:34 przez: 055738
12)  3 700 zł
23-01-2018 01:11:53 przez: 055724
13)  3 600 zł
22-01-2018 20:13:31 przez: 055684
14)  3 500 zł
22-01-2018 19:34:27 przez: 055669
15)  3 400 zł
22-01-2018 18:32:07 przez: 055635
16)  3 200 zł

« powrót do listy