Polska, trojak, 1595

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:12:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:12:20
Numer:
151747
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Poznań, średnia głowa króla (płaska korona z małą rozetą)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger P.95.4.b (R)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 278

— Oferty —

01-02-2018 21:12:14 przez: 055687
1)  110 zł
01-02-2018 21:12:07 przez: 056171
2)  105 zł
01-02-2018 21:06:03 przez: 055762
3)  100 zł
01-02-2018 21:07:45 przez: 055713
4)  95 zł
23-01-2018 17:41:28 przez: 055763
5)  75 zł

« powrót do listy