Polska, 2 złote, 1995

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:33:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 2 złote, 1995

Polska, 2 złote, 1995

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:33:00
Numer:
151838
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989, 2 złote, 1995, Warszawa, 75. rocznica Bitwy Warszawskiej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel 29,5 mm, 10.8 g, nakład: 300.000 szt.
Literatura: Parchimowicz 711

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 116

— Oferty —

01-02-2018 21:28:20 przez: 056027
1)  60 zł
01-02-2018 16:40:09 przez: 055847
2)  55 zł
30-01-2018 01:56:30 przez: 055874
3)  50 zł
28-01-2018 13:09:54 przez: 056034
4)  42 zł
28-01-2018 12:53:28 przez: 056033
5)  36 zł
26-01-2018 22:09:59 przez: 056008
6)  24 zł
23-01-2018 16:46:42 przez: 055760
7)  20 zł
22-01-2018 19:39:41 przez: 055669
8)  18 zł

« powrót do listy