Polska, 2 złote, 1995

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:32:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 2 złote, 1995

Polska, 2 złote, 1995

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:32:40
Numer:
151834
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989, 2 złote, 1995, Warszawa, Sum - Silurus glanis
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel 29,5 mm, 10.8 g, nakład: 300.000 szt.
Literatura: Parchimowicz 710

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 172

— Oferty —

29-01-2018 22:32:29 przez: 056027
1)  65 zł
01-02-2018 13:05:39 przez: 056340
2)  60 zł
30-01-2018 01:57:06 przez: 055874
3)  50 zł
26-01-2018 22:08:49 przez: 056008
4)  32 zł
23-01-2018 16:47:12 przez: 055760
5)  28 zł
22-01-2018 19:39:32 przez: 055669
6)  26 zł
22-01-2018 19:31:32 przez: 055666
7)  24 zł

« powrót do listy