Polska, 1 grosz polski z miedzi krajowej, 1824 IB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:30:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 1 grosz polski z miedzi krajowej, 1824 IB

Polska, 1 grosz polski z miedzi krajowej, 1824 IB

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:30:20
Numer:
152755
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 1 grosz polski z miedzi krajowej, 1824 IB, Warszawa, szeroka korona
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta w ciemnej zielonej patynie
Literatura: Plage 214, Bitkin 901

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 339

— Oferty —

01-02-2018 21:29:57 przez: 056409
1)  50 zł
01-02-2018 21:16:55 przez: 055762
2)  48 zł
01-02-2018 20:55:17 przez: 055777
3)  46 zł
26-01-2018 23:16:32 przez: 055769
4)  38 zł
25-01-2018 22:48:06 przez: 055995
5)  36 zł
25-01-2018 07:42:39 przez: 055880
6)  34 zł
22-01-2018 22:28:06 przez: 055697
7)  30 zł

« powrót do listy