Polska, 5 złotych, 1830

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:29:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 5 złotych, 1830

Polska, 5 złotych, 1830

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:29:00
Numer:
152641
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1830, Warszawa, odmiana z literami F-H po bokach ogonu Orła
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone
Literatura: Bitkin 986, Plage 38 (R)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 213

— Oferty —

01-02-2018 21:28:56 przez: 056204
1)  420 zł
01-02-2018 21:28:50 przez: 056402
2)  410 zł
01-02-2018 20:45:01 przez: 056333
3)  390 zł
01-02-2018 17:53:04 przez: 056298
4)  330 zł
01-02-2018 14:05:33 przez: 055643
5)  320 zł
27-01-2018 16:44:50 przez: 056024
6)  310 zł
28-01-2018 21:57:33 przez: 056050
7)  270 zł
26-01-2018 20:10:09 przez: 055651
8)  250 zł

« powrót do listy