Polska, 5 złotych, 1830 KG

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:28:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 5 złotych, 1830 KG

Polska, 5 złotych, 1830 KG

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:28:40
Numer:
152812
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1830 KG, Warszawa, rzadszy wariant z literami K - G
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta delikatnie justowana na carskim Orle, pod datą ciekawa wada blachy powstała przed wybiciem stemplem
Literatura: Bitkin 987, Kop. 2709 (R2), Plage 39, Berezowski 15 zł

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 439

— Oferty —

01-02-2018 21:28:36 przez: 056326
1)  500 zł
01-02-2018 21:28:33 przez: 056333
2)  490 zł
01-02-2018 20:52:28 przez: 056402
3)  480 zł
01-02-2018 20:20:58 przez: 056406
4)  470 zł
30-01-2018 15:41:36 przez: 056181
5)  460 zł
28-01-2018 21:57:22 przez: 056050
6)  450 zł
27-01-2018 16:44:28 przez: 056024
7)  440 zł
28-01-2018 06:25:39 przez: 056032
8)  440 zł
27-01-2018 09:35:42 przez: 055880
9)  330 zł
26-01-2018 22:01:11 przez: 056008
10)  320 zł
26-01-2018 10:47:30 przez: 055637
11)  310 zł
25-01-2018 22:44:44 przez: 055995
12)  300 zł
25-01-2018 20:10:18 przez: 055651
13)  290 zł
25-01-2018 14:49:54 przez: 055657
14)  280 zł
24-01-2018 08:52:00 przez: 055794
15)  270 zł
23-01-2018 17:58:33 przez: 055762
16)  260 zł
22-01-2018 19:38:26 przez: 055669
17)  240 zł

« powrót do listy