Polska, 1 grosz, 1811 IS

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:27:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 1 grosz, 1811 IS

Polska, 1 grosz, 1811 IS

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:27:40
Numer:
151770
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, 1 grosz, 1811 IS, Warszawa, Orzeł w tarczy mały, cyfry daty rozstawione szeroko
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kop. 3671, H-Cz. 3467, Kahnt 1279, Plage 69

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 739

— Oferty —

31-01-2018 09:16:24 przez: 056247
1)  65 zł
01-02-2018 20:49:21 przez: 056142
2)  60 zł
31-01-2018 09:18:47 przez: 055701
3)  48 zł
27-01-2018 13:26:01 przez: 056020
4)  40 zł
22-01-2018 22:27:11 przez: 055697
5)  36 zł

« powrót do listy