Polska, 10 groszy, 1813 IB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:26:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 10 groszy, 1813 IB

Polska, 10 groszy, 1813 IB

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:26:40
Numer:
151778
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, 10 groszy, 1813 IB, Warszawa
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kop. 3690, Kahnt 1273, Plage 103

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 186

— Oferty —

01-02-2018 08:36:26 przez: 056322
1)  150 zł
01-02-2018 21:26:33 przez: 055713
2)  145 zł
01-02-2018 18:08:57 przez: 055652
3)  115 zł
01-02-2018 17:21:14 przez: 055748
4)  100 zł
29-01-2018 21:33:12 przez: 056038
5)  65 zł
27-01-2018 13:20:33 przez: 056020
6)  60 zł

« powrót do listy