Polska, dwuzłotówka (1/3 talara), 1814 IB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:26:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, dwuzłotówka (1/3 talara), 1814 IB

Polska, dwuzłotówka (1/3 talara), 1814 IB

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:26:20
Numer:
151789
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, dwuzłotówka (1/3 talara), 1814 IB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kop. 3699, Berezowski 3 zł, H-Cz. 3482, Kahnt 1269, Plage 113

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 254

— Oferty —

01-02-2018 21:23:49 przez: 056333
1)  270 zł
01-02-2018 21:26:09 przez: 056409
2)  260 zł
01-02-2018 21:26:04 przez: 055713
3)  230 zł
01-02-2018 21:25:53 przez: 055769
4)  210 zł
29-01-2018 16:11:45 przez: 056057
5)  195 zł
30-01-2018 20:30:16 przez: 056008
6)  165 zł
28-01-2018 06:25:58 przez: 056032
7)  155 zł

« powrót do listy