Polska, 1/3 talara (dwuzłotówka), 1813

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:26:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 1/3 talara (dwuzłotówka), 1813

Polska, 1/3 talara (dwuzłotówka), 1813

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:26:00
Numer:
152807
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, 1/3 talara (dwuzłotówka), 1813, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko justowana na herbie księstwa
Literatura: Kahnt FA3 1269, Plage 112, Kop. 3698 (R)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 292

— Oferty —

01-02-2018 21:25:47 przez: 056333
1)  270 zł
01-02-2018 21:19:16 przez: 055912
2)  260 zł
31-01-2018 09:17:01 przez: 056247
3)  230 zł
29-01-2018 16:11:11 przez: 056057
4)  185 zł
30-01-2018 20:30:00 przez: 056008
5)  160 zł
28-01-2018 06:26:09 przez: 056032
6)  150 zł

« powrót do listy