Polska, dwuzłotówka (8 groszy), 1789 EB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:25:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, dwuzłotówka (8 groszy), 1789 EB

Polska, dwuzłotówka (8 groszy), 1789 EB

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:25:00
Numer:
152806
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, dwuzłotówka (8 groszy), 1789 EB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: rysa na awersie pod głową króla
Literatura: Plage 341

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 440

— Oferty —

01-02-2018 20:13:58 przez: 056322
1)  450 zł
01-02-2018 20:56:50 przez: 056377
2)  450 zł
28-01-2018 23:21:41 przez: 055769
3)  300 zł
31-01-2018 22:29:43 przez: 056303
4)  290 zł
28-01-2018 21:57:04 przez: 056050
5)  270 zł
26-01-2018 21:54:46 przez: 056008
6)  260 zł
25-01-2018 20:26:45 przez: 055985
7)  250 zł
24-01-2018 15:27:48 przez: 055814
8)  240 zł
24-01-2018 08:50:54 przez: 055794
9)  230 zł
22-01-2018 20:21:05 przez: 055684
10)  220 zł
22-01-2018 19:37:30 przez: 055669
11)  210 zł

« powrót do listy