Polska, dwuzłotówka (8 groszy), 1777 EB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:24:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, dwuzłotówka (8 groszy), 1777 EB

Polska, dwuzłotówka (8 groszy), 1777 EB

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:24:40
Numer:
152753
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, dwuzłotówka (8 groszy), 1777 EB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Plage 329

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 582

— Oferty —

01-02-2018 10:32:47 przez: 055860
1)  800 zł
01-02-2018 21:24:29 przez: 055684
2)  780 zł
01-02-2018 20:12:58 przez: 056322
3)  700 zł
28-01-2018 21:56:55 przez: 056050
4)  440 zł
28-01-2018 19:38:48 przez: 055642
5)  420 zł
26-01-2018 21:54:19 przez: 056008
6)  320 zł
25-01-2018 20:26:58 przez: 055985
7)  310 zł
22-01-2018 20:23:03 przez: 055681
8)  300 zł
24-01-2018 15:27:34 przez: 055814
9)  300 zł
22-01-2018 19:37:42 przez: 055669
10)  270 zł
22-01-2018 18:21:22 przez: 055646
11)  260 zł
22-01-2018 18:19:54 przez: 055644
12)  250 zł

« powrót do listy