Polska, trojak, 1598

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:11:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:11:40
Numer:
152600
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1598, Olkusz, głowa króla z krótką brodą i koroną z wysokim rondem
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger O.98.1.d ale POLONI zamiast POLON w napisie na awersie

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 162

— Oferty —

01-02-2018 21:11:35 przez: 056264
1)  105 zł
31-01-2018 14:55:21 przez: 055701
2)  100 zł
29-01-2018 16:06:04 przez: 056057
3)  95 zł
29-01-2018 11:10:26 przez: 055831
4)  70 zł
23-01-2018 17:40:36 przez: 055763
5)  60 zł
23-01-2018 17:41:26 przez: 055762
6)  50 zł

« powrót do listy