Polska, trojak, 1597

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:11:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:11:00
Numer:
152748
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Olkusz, korona z wąskim rondem, na awersie POLONI MDL
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładna moneta, sporo blasku menniczego
Literatura: Iger O.97.2.k

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 445

— Oferty —

01-02-2018 21:10:42 przez: 055696
1)  320 zł
01-02-2018 21:10:59 przez: 056212
2)  310 zł
01-02-2018 21:10:46 przez: 056383
3)  290 zł
01-02-2018 21:04:08 przez: 056025
4)  230 zł
31-01-2018 10:15:24 przez: 055642
5)  220 zł
01-02-2018 17:27:08 przez: 055772
6)  200 zł
25-01-2018 11:01:03 przez: 055895
7)  170 zł
24-01-2018 15:21:46 przez: 055814
8)  165 zł
23-01-2018 17:40:37 przez: 055762
9)  155 zł
23-01-2018 17:39:32 przez: 055763
10)  150 zł
23-01-2018 01:06:37 przez: 055724
11)  135 zł

« powrót do listy