Polska, lot 4 boratynek

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:22:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, lot 4 boratynek

Polska, lot 4 boratynek

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:22:00
Numer:
150560
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668, lot 4 boratynek, W skład zestawu wchodzą: szeląg koronny 1664 POOLO zamiast POLO w napisie na rewersie, szelągi koronne 1660 i 1661 bez napisu TLB oraz szeląg litewski z datą 1666 na awersie i rewersie.
Stan zachowania: III+/III-,
Dodatkowe informacje: rzadsze odmiany, razem 4 sztuki
Literatura:

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 586

— Oferty —

01-02-2018 21:19:12 przez: 055681
1)  44 zł
31-01-2018 14:17:18 przez: 056102
2)  42 zł
30-01-2018 18:23:28 przez: 056200
3)  40 zł
28-01-2018 13:16:48 przez: 056034
4)  38 zł
22-01-2018 21:15:01 przez: 055646
5)  34 zł

« powrót do listy