Zakończenie: 31-08-2017 20:30 ÷ 22:11
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
145387
kapliczka / krzyż kawalerski | III |
60 zł szac. 50 zł 108 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar, 983-1002
145392
Krzyż z literami O-D-D-O w kątach / Kapliczka z poziomymi... | III- |
— start 30 zł 84 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
145397
50 zł szac. 50 zł 128 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, denar, 983-1002
145402
Krzyż z literami O-D-D-O w kątach / Kapliczka z poziomymi... | III |
60 zł szac. 50 zł 102 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie
145406
wybity w 1968 roku - kopia medalu z 1905 r, sygn. A. Neud... | II+ |
32 zł szac. 40 zł 285 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, złotówka (tymf), 1663 A-T
145407
| III+ |
85 zł szac. 100 zł 185 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, złotówka (tymf), 1665 A-T
145410
| II- |
100 zł szac. 120 zł 199 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1621
145413
data na awersie po prawej stronie popiersia króla i rozet... | IV |
115 zł szac. 120 zł 167 wyświetleń |
4 | zakończona | |
145416
końcówka napisu BRAN, data na awersie pod popiersiem księ... | IV |
80 zł szac. 100 zł 136 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1622
145419
data na awersie pod popiersiem księcia bez mitry książęce... | III- |
160 zł szac. 250 zł 167 wyświetleń |
3 | zakończona |