Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 21-08-2017 18:00
Zakończenie: 31-08-2017 20:30 ÷ 22:11
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
145387
kapliczka / krzyż kawalerski
III

60 zł

szac. 50 zł

108 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, denar, 983-1002
Niemcy, denar, 983-1002
145392
Krzyż z literami O-D-D-O w kątach / Kapliczka z poziomymi...
III-

start 30 zł

84 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
145397
kapliczka / krzyż kawalerski
III

50 zł

szac. 50 zł

128 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, denar, 983-1002
Niemcy, denar, 983-1002
145402
Krzyż z literami O-D-D-O w kątach / Kapliczka z poziomymi...
III

60 zł

szac. 50 zł

102 wyświetleń

7 zakończona
Polska, medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie
Polska, medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie
145406
wybity w 1968 roku - kopia medalu z 1905 r, sygn. A. Neud...
II+

32 zł

szac. 40 zł

285 wyświetleń

4 zakończona
Polska, złotówka (tymf), 1663 A-T
Polska, złotówka (tymf), 1663 A-T
145407
III+

85 zł

szac. 100 zł

185 wyświetleń

3 zakończona
Polska, złotówka (tymf), 1665 A-T
Polska, złotówka (tymf), 1665 A-T
145410
II-

100 zł

szac. 120 zł

199 wyświetleń

4 zakończona
Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1621
Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1621
145413
data na awersie po prawej stronie popiersia króla i rozet...
IV

115 zł

szac. 120 zł

167 wyświetleń

4 zakończona
Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1621
Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1621
145416
końcówka napisu BRAN, data na awersie pod popiersiem księ...
IV

80 zł

szac. 100 zł

136 wyświetleń

3 zakończona
Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1622
Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1622
145419
data na awersie pod popiersiem księcia bez mitry książęce...
III-

160 zł

szac. 250 zł

167 wyświetleń

3 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.