Zakończenie: 31-08-2017 20:30 ÷ 22:11
Polska, ort, 1755
143268
efraimek, masywne popiersie króla w szerokiej koronie, za... | II |
180 zł szac. 300 zł 131 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, ort, 1755
143272
efraimek, masywne popiersie króla w szerokiej koronie, za... | II/II+ |
240 zł szac. 300 zł 124 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, ort, 1755
143278
efraimek, masywne popiersie króla w szerokiej koronie, za... | II/II- |
180 zł szac. 300 zł 111 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, ort, 1756
143281
efraimek, szerokie popiersie króla z szeroką koroną bez o... | II/II+ |
230 zł szac. 300 zł 171 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Litwa, denar, bez daty (ok. 1392-1394)
143315
Aw: Tarcza herbowa księcia, Rw: Krzyżyk w okręgu, wokoło ... | III |
230 zł szac. 120 zł 255 wyświetleń |
2 | zakończona | |
143316
230 zł szac. 120 zł 116 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, 32 szylingi, 1808 HSK
143361
| II+ |
280 zł szac. 300 zł 249 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, medal 100 lat administracji Ministerstwa Finansów nad mennicą
144068
sygnowany LOUIS BOTTÉE, Aw: Allegoria waluty - kobieta tr... | I- |
90 zł szac. 100 zł 226 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Pomorze Zachodnie, wit, XV w.
144478
Grot strzały w tarczy / Grot strzały w tarczy | III |
65 zł szac. 100 zł 85 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Pomorze Zachodnie, denar, XV w.
144479
Gwiazda sześcioramienna w kółkiem i kulką w środku / Gryf... | III |
32 zł szac. 50 zł 98 wyświetleń |
2 | zakończona |