Polska, denar, 1138-1146

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, denar, 1138-1146

Polska, denar, 1138-1146

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 21:11:20
145214
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, 1138-1146, Popiersie rycerza na wprost z mieczem w prawej i tarczą w lewej ręce, litera И po prawej stronie / Popiersie biskupa na wprost, w prawej ręce pastorał, w lewej księga
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.54 g
Literatura: Frynas P.7.4, Kop. 51 (R1), Str. 42, Such. XI/XII w. XVII/1

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 938

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 100 zł
4)  920 zł
5)  720 zł
6)  680 zł
7)  620 zł
8)  580 zł
9)  560 zł
10)  540 zł
11)  520 zł
12)  490 zł
13)  470 zł
14)  450 zł
15)  430 zł