Polska, 20 kopiejek = 40 groszy, 1850 MW

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 21:31:40
145195
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 20 kopiejek = 40 groszy, 1850 MW, Warszawa, odmiana z jagódką i żołędziem przy podwójnej wstędze
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1263, Berezowski 1.60 zł, Plage 396

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 935

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  390 zł
4)  310 zł
5)  300 zł
6)  240 zł
7)  210 zł
8)  200 zł
9)  200 zł
10)  170 zł
11)  165 zł
12)  160 zł
13)  155 zł
14)  150 zł