Polska, talar, 1795

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, talar, 1795

Polska, talar, 1795

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 21:27:00
145181
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, talar, 1795, Warszawa
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 24.06 g, patyna, ładnie zachowany
Literatura: Dav. 1623, Plage 374, Berezowski 10 zł

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 1409

1)  2 600 zł
2)  2 500 zł
3)  2 500 zł
4)  2 100 zł
5)  2 000 zł
6)  1 900 zł
7)  1 800 zł
8)  1 700 zł
9)  1 650 zł
10)  1 600 zł
11)  1 450 zł
12)  1 150 zł
13)  1 050 zł
14)  980 zł
15)  940 zł
16)  920 zł
17)  900 zł
18)  820 zł
19)  780 zł
20)  740 zł