Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1622

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 21:51:40
145422
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1622, Królewiec, półpostać bez mitry książęcej, znak menniczy na rewersie
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Shatalin GW22-16 (R2), Slg. Marienburg 1418

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 771

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  520 zł
4)  350 zł
5)  330 zł
6)  320 zł
7)  300 zł
8)  280 zł
9)  250 zł
10)  240 zł
11)  220 zł
12)  200 zł
13)  195 zł
14)  190 zł
15)  185 zł
16)  180 zł