Polska, 2 złote, 1925

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 21:37:20
144602
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 109d

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 959

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  800 zł
4)  600 zł
5)  560 zł
6)  500 zł
7)  500 zł
8)  420 zł
9)  330 zł
10)  320 zł
11)  310 zł