Polska, medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 22:10:20
145406
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie, wybity w 1968 roku - kopia medalu z 1905 r, sygn. A. Neudeck, Aw: Widok Wawelu, u góry herb Krakowa u dołu narzędzia rolnicze, Rw: Gałązka jabłoni z owocami i napis w otoku: TOWARZYSTWO OGRODNICZE W KRAKOWIE
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 50 mm, tombak srebrzony
Literatura: Strzałkowski 69, Medale Mennicy Państwowej 203

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 285

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  28 zł
4)  24 zł