Rosja, rubel, 1921/AГ

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 22:08:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, rubel, 1921/AГ

Rosja, rubel, 1921/AГ

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 22:08:30
Numer:
109031
Opis: Rosja - Rosyjska Sowiecka Federacyjna Socjalistyczna Republika (RSFSR) 1917-1922, rubel, 1921/AГ, Petersburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Parchimowicz 5a

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 476

— Oferty —

02-10-2014 22:08:09 przez: 009209
1)  200 zł
02-10-2014 22:08:20 przez: 009051
2)  195 zł
02-10-2014 09:43:37 przez: 009191
3)  185 zł
02-10-2014 20:19:03 przez: 009166
4)  165 zł
01-10-2014 16:58:09 przez: 009180
5)  155 zł
23-09-2014 07:37:06 przez: 009069
6)  150 zł

« powrót do listy