Rosja, rubel, 1831/СПБ НГ

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:59:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, rubel, 1831/СПБ НГ

Rosja, rubel, 1831/СПБ НГ

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:59:30
Numer:
109014
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1831/СПБ НГ, Petersburg, rzadka odmiana z otwartą cyfrą 2 w napisie 21 ДОЛЯ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: Bitkin 111 (R)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1144

— Oferty —

02-10-2014 21:59:19 przez: 009314
1)  360 zł
02-10-2014 21:59:04 przez: 009209
2)  350 zł
02-10-2014 21:58:32 przez: 009269
3)  340 zł
02-10-2014 21:58:49 przez: 009312
4)  300 zł
01-10-2014 18:20:09 przez: 009261
5)  240 zł
02-10-2014 16:22:50 przez: 009180
6)  175 zł
26-09-2014 19:27:45 przez: 009205
7)  165 zł
25-09-2014 18:59:22 przez: 009175
8)  160 zł
24-09-2014 14:55:19 przez: 009096
9)  155 zł
23-09-2014 07:39:41 przez: 009069
10)  150 zł

« powrót do listy