Polska, 1.000 zlotych, 29.10.1965

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:31:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 1.000 zlotych, 29.10.1965

Polska, 1.000 zlotych, 29.10.1965

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:31:00
Numer:
108730
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 1.000 zlotych, 29.10.1965, seria S, numeracja 2903344
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: wyśmienite
Literatura: Lucow 1364 (R2), Miłczak'12 141a

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 746

— Oferty —

02-10-2014 21:27:38 przez: 009037
1)  280 zł
02-10-2014 19:35:12 przez: 009158
2)  270 zł
29-09-2014 11:08:14 przez: 009177
3)  185 zł
23-09-2014 01:09:45 przez: 009065
4)  145 zł
23-09-2014 22:56:47 przez: 009059
5)  105 zł

« powrót do listy