Polska, 2 złote, 28.02.1919

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:06:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 2 złote, 28.02.1919

Polska, 2 złote, 28.02.1919

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:06:00
Numer:
108680
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 2 złote, 28.02.1919, seria 49.B, numeracja 096048
Stan zachowania: V/VI, Good / Very Good
Dodatkowe informacje:
Literatura: Lucow 567 (R4), Miłczak'12 48b

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 736

— Oferty —

02-10-2014 20:34:05 przez: 009323
1)  180 zł
02-10-2014 21:05:58 przez: 009039
2)  175 zł
30-09-2014 22:08:53 przez: 009214
3)  140 zł
28-09-2014 23:41:34 przez: 009092
4)  135 zł
26-09-2014 14:07:54 przez: 009201
5)  110 zł
24-09-2014 23:01:31 przez: 009128
6)  90 zł
22-09-2014 21:56:27 przez: 009059
7)  48 zł

« powrót do listy