Polska, 20 złotych, 1.03.1926

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:10:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 20 złotych, 1.03.1926

Polska, 20 złotych, 1.03.1926

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:10:30
Numer:
108688
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 20 złotych, 1.03.1926, obustronny poziomy nadruk WZÓR i pionowy BEZ WARTOŚCI, seria V, numeracja 0245678
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zgięcie w pionie, ugięty prawy dolny róg, ale ładne i rzadkie
Literatura: Lucow 628 (R6), Miłczak’05 - patrz 63, Miłczak’12 63Wa

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 763

— Oferty —

02-10-2014 21:10:26 przez: 009311
1)  960 zł
02-10-2014 21:09:32 przez: 009070
2)  940 zł
02-10-2014 21:10:21 przez: 009274
3)  720 zł
02-10-2014 19:38:02 przez: 009101
4)  640 zł
02-10-2014 19:10:22 przez: 009252
5)  600 zł
24-09-2014 23:04:16 przez: 009128
6)  340 zł
23-09-2014 16:20:52 przez: 009077
7)  260 zł
22-09-2014 18:30:08 przez: 009041
8)  240 zł

« powrót do listy