Rosja, rubel, 1805/СПБ ФГ

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:56:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, rubel, 1805/СПБ ФГ

Rosja, rubel, 1805/СПБ ФГ

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:56:00
Numer:
109007
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1805/СПБ ФГ, Petersburg (Bankowskij Dwor)
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Bitkin 40

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1362

— Oferty —

02-10-2014 21:55:55 przez: 009268
1)  370 zł
02-10-2014 21:55:35 przez: 009312
2)  360 zł
02-10-2014 19:35:14 przez: 009315
3)  310 zł
02-10-2014 12:08:16 przez: 009142
4)  220 zł

« powrót do listy